Vila u Bijela Herceg Novi


ID imovine NA01149
Cena € 650`000
Površina 216
Spavaći sobe 2
Kupatila 2
Garaze 1
Površina plaća 310

Vila na prodaju na prvoj liniji u Bijela, Herceg Novi. Ova kuća od 216m2 ima tri nivoa:

Prizemlje - garaža i vinski podrum, unutrašnje dvorište sa stepenicama.

Prvi sprat - predsoblje, spremište, dnevni boravak s kaminom, kuhinja-trpezarija, međukatne stepenice, kupaonica, sauna s garderobom, ljetna kuhinja s roštiljem, otvorena terasa.

Drugi sprat - dvije spavaće sobe, kupaonica, balkon i velika natkrivena terasa. Sa svakog sprata i prozora pruža se panoramski pogled na Boku Kotorsku.

Kuća je legalizirana, izgrađena 2016. godine, dekorisana unikalnim prirodnim kamenom - tufom. Kapija, balkon i ograde izrađeni su od kovanog pocinkovanog gvožđa. Kuća ima grijane podove u kupaonicama, hrastov parket.

Prozori, vrata i rolete izrađeni su od visokokvalitetnih aluminijumskih profila, a staklene jedinice zatamnjene su polariziranim premazom. Unutarnja vrata, međukatne stepenice - masivno drvo.

Postoji parcela od 310m2 na kojoj rastu masline, limuni, naranđe, mandarine, fortunela, grožđe, tuja, pitospera (živa ograda). Sve biljke imaju automatsko zalijevanje.

Vila se nalazi u respektabilnom dijelu Biiele na rivi, odmah ispred zgrade vlastita plaža.

Kafići su udaljeni 50 metara, a malo dalje je u izgradnji SPA hotel sa 5 zvjezdica s 200 metara plažom i molom. Postoji škola u okolini, a Porto Montenegro je udaljen 40 minuta automobilom.

Cijena vile je 650.000 eura.

Klima
Balkon
Plaža
Kamin
Parking
Terasa
Dvorišni pejzaž
Namještaj
Pogled na more
Pogled na planinu
Prva linija
Novogradnja
Legalizovani
Podno grijanje

Kontaktirajte menadžera

Anastasija Cibulnikova

Anastasija Cibulnikova

Maks. broj znakova - 500

Slažem se sa pravilima za obradu ličnih podataka i politikom privatnosti MonteBASE.

Preporučene nekretnine

€630`000
  • Spavaći sobe: 3
  • Kupatila: 3
  • Površina: 235
Prodaje se vila na drugoj liniji sa bazenom premium klase. Smeštaj se nalazi u selu Rijeka Reževići na Budvanskoj rivijeri. Pogled na more i planine u Crnoj Gori.
Više...
€550`000
  • Spavaći sobe: 5
  • Kupatila: 3
  • Površina: 200
Prodajem kuću u Tivtu (Kaliman) sa pogledom na more. Uz kuću se nalazi ravna parcela, uređena za ugodan boravak i stalni boravak.
Više...
€455`000
  • Spavaći sobe: 8
  • Kupatila: 6
  • Površina: 214
Divna prilika za kupovinu mini-hotela na slikovitoj i zelenoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od obale. Vila u Baru je izgrađena u borovoj šumi, 150 metara od plaže. Ovaj mini-hotel u Crnoj Gori okružen je borovima, maslinama i urednim vrtom, te je povoljno smješten na dnu ulice, bez strmih uspona.
Više...